Kontakt

Adress
Commerce
Hertig Johans Torg 4
541 30
Skövde

Hyresvärd 
Commerce Köpcentrum i Skövde AB
c/o Skandia Fastigheter AB
Box 7063
103 86 Stockholm 

Växel 08-573 655 00
www.skandiafastigheter.se

Centrumchef  (avtalsfrågor m.m.)
Michael Schrempf
Tel 0500-44 74 42
E-post michael.schrempf@skandiafastigheter.se 

Marknadskoordinator
Nicole Schelin
Tel 0500-44 74 44
E-post nicole.schelin@skandiafastigheter.se

Uthyrningsansvarig
Johanna Hammarberg
Tel 031-734 35 62
E-post johanna.hammarberg@skandiafastigheter.se

Vaktmästare    
Bengt Sandgren
Tel 0500-44 74 46 

Drifttekniker
Lars Trygg
Tel 0500-44 74 45
E-post lars.trygg@skandiafastigheter.se

Drifttekniker
Kai Finswed
Tel: 0500-447447
E-post: kai.finswed@skandiafastigheter.se

Sök jobb
Skicka in ditt CV direkt till butikerna. Kontaktuppgifter till butiksansvariga hittar du under kategorin Butiker.

Felanmälan
Felanmälan görs på telefon: 020-300 600 dygnet runt, alla dagar. 

Hyra lokal?
Kontakta Skandia Fastigheter på commerce@skandiafastigheter.se om du är intresserad av att hyra lokal i Commerce köpcentrum. Du kommer att hamna i gott sällskap med de stora varumärkena inom svensk detaljhandel, i en växande och köpstark region.

Frågor kring kontraktsparkering
E-post uthyrning@apcoa.se
Tel 08-556 306 70
Fax 08-18 77 43

Uthyrning konferensrum
Vid förfrågningar för att hyra konferensrum kontakta Nicole Schelin på nicole.schelin@skandiafastigheter.se  (ingår: fullt möblerat konferensrum för upp till 49 person med stolar, bord, projektor och whiteboard. Fika och lunch kan beställas separat från någon av verksamheterna på Commerce)

Frågor kring kontrollavgifterna

HOJAB Parkeringsservice
Box 102
169 81 Solna
Tel 08-735 29 99 (mån - fre 08-17)
Fax 08-735 29 95

Se även www.apcoa.se

Frågor och funderingar
Vänligen maila commerce@skandiafastigheter.se